פרספקטיב לבעלי עסקים

פשוט ליצור הבדל בעסק

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • סדנת בעלי עסקים - 6 מפגשים

  סדנת מאסטר מיינד לבעלי עסקים
   
 • מפגש ליווי יחיד

  מפגש ליווי בתשלום
   
 • חבילת ליווי חודשית

  ליווי עסק להצלחה - על בסיס חודשי
   
 • מפגש ליווי ממוקד בעסק שלך - שעה וחצי במחיר שעה


   
 • ליווי הנהלות

  צוות Perspective מסייע בתחומים הקשורים לבניה ופיתוח של צוותי ההנהלה בארגונים גדולים, בינוניים וקטנים: תהליך בנית צוות הנהלה בהקמה או בשינוי ייעוד הגדרות תפקיד וממשקי עבודה יצירת חוזה פסיכולוגי בניית והטמעת חזון וערכים ארגוניים וצוותיים ליווי חברי ההנהלה בתפקידם ופעילויות נוספות על פי צרכי הארגון
   
 • ליווי מנהלים

  היועצים והמאמנים של Perspective מאמנים ומלווים את דרגי הניהול השונים בארגון בתהליכי שינוי, בהתמודדות עם אתגרים, אישיים ובצוות, ובשלבי כניסה לתפקיד. הצוות שלנו מסייע למנהלים בארגון לדייק את שאיפותיהם בתפקיד, להציב לעצמם יעדים ומטרות ולהגיע להישגים גבוהים יותר. כל זאת תוך התמודדות עם דילמות ניהוליות, אישיות ובינאישיות ושיפור המיומנויות האישיות שלהם.
   
 • ייעוץ ארגוני

  בחברת Perspective אנחנו שותפים לתהלכים ארגוניים שונים עם הלקוחות שלנו. אנחנו מנחים ומלווים תהליכים, החל משלב האבחון, דרך אפיון הצרכים, הגדרה ומציאה של פתרונות להתערבות בארגון ועד לתהליכי הטמעה של שינויים או הגדרות ארגוניות מורכבות. בנוסף מלווים יועצינו תהליכי בניית ופיתוח צוותי עבודה, בניה והטמעה של תהליכי הגדרות יעדים ומטרות ובניית מערכות ותהליכים ארגוניים למישוב ובקרה.
   
 • יעוץ אסטרטגי לארגונים

  מומחי השיווק והכלכלה של Perspective, עובדים עם ובארגונים על מנת לתת לארגון כלים לפריצה לשווקים חדשים, להבנת השוק ויצירת בהירות לגבי היכולות הכלכליות של הארגון. בין השירותים האסטרטגים אותם מובילים היועצים שלנו כלולים סקרי שוק, סקרי שביעות רצון לקוחות, מבדקי לקוח סמוי, הכנת תוכנית שיווק ותוכנית אסטרטגית וליווי הארגון בהטמעת תוכניות אלו.
   
 • הדרכות בארגונים

  המנחים והיועצים שלנו בעלי ניסיון מגוון ועשיר בהנחיית סדנאות בארגונים. אנו עובדים עם קהלים שונים: מנהלים בכירים, מובילי תחומים מקצועיים, דרגי ביניים, צוותי שרות ומכירה ועוד. בנוסף למיומנויות רכות לבעלי תפקיד בארגון, אנחנו מקיימים סדנאות פיתוח צוות והעשרה וכן הדרכות וקורסים ייחודיים המותאמים לצרכי הארגון. כל הקורסים שלנו משלבים ידע תיאורטי יישומי לצד למידת מעגל (למידה מתוך הידע, הניסיון והתובנות של המשתתפים) וכן התנסות מעשית. אנו משלבים סימולציות, משחקים ומשימות ופעילות בנושאי העסק ובסביבת העבודה הטבעית של המשתתף (OJT).
   
 • הרצאות בארגונים

  המרצים שלנו ב Perspective מקיימים הרצאות לסטודנטים במכללות ואוניברסיטאות, בפני עובדים בארגונים ולהקהל הרחב. מגוון ההרצאות כולל הרצאות בתחומי הניהול והעסקים, התקשורת, המודעות האישית ונושאים נוספים. ההרצאות אותן אנו מעבירים הינן אינטראקטיביות וכוללות שייח והפעלה של הקהל על מנת ליצור השתתפות וחיבור למציאות החיים של המשתתפים.
   
BizMakeBiz פותח ע"י